Kalite ve Yönetim


Sertifikasyon: Şirketimiz Haziran 2007 tarihinde ISO 9001-2000 belgesini almaya hak kazanmıştır.

 

Müşteri Memnuniyeti: TOPLAM KALİTE ANLAYIŞI` na sadık kalarak, Müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak karşılayarak, vazgeçilmez tedarikçisi olacağız.

 

Sürekli İyileştirme: Ürünlerimizde, çeşitliliği ve her türlü iyileştirmeyi zamanında ve etkin şekilde yaparak başarımızı sürekli daha iyiye taşıyacağız.

 

Çalışanlarımız: En değerli kaynağımız çalışanlarımızda; her birini işini en iyi yapabilen konuma getirerek, hedefini bilen ve ona ulaşma gayreti gösteren bir anlayışa sahip olmasını sağlayacağız. Çalışanlarımızın iş güvenliği konusunda teknik emniyet kurallarına ve işin gereklerine uygun davranmalarını sağlayarak muhtemel tehlikeleri asgari seviyeye indireceğiz.

 

Amaç ve Hedef: Müşteri isteklerine ve standartlara uygun ürünü zamanında ve ekonomik olarak müşterilerimize hizmet vermektir. Göver Çelik Halat bünyesindeki tecrübeli satış; personeli ve müşteri temsilcileri vasıtası ile satış sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde malzemenin tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Paylaş