Travers İmalatımız


Firmamız  tarafından Bertling Lojistik için imal edilen Traversler Uluslararası Sertifikasyon firması olan Bureau Veritas tarafından test edilerek sertifikalandırılmıştır.

Yüzde yüz kendi imalatımız olan traversler yapılan tüm testlerden başarı ile geçmiştir.

Yük traversleri uzun materyalin sarkmasını ve kaymasını önlemek veya ağırlığın çeşitli noktalardan dikkatli bir şekilde dağıtılması veya asılması gerektiği yükler için pratik ve güvenli bir seçenektir.  Geniş standart program, yaygın uygulamalar için çok çeşitli kapasiteler, çalışma genişlikleri, ayarlanabilir aralıklar ve kancalar sunmaktadır. 

Bu ağır görev ve maliyet etkin standart tip çeşitli özelleştirilmiş tasarımlarla tamamlanır.  Bunlar, levha materyaller için kancalı veya C-kancalı, vinç çatallı veya hacimli ve uzun materyaller için tutuculu yayıcı kirişler olabilir. 
Yatay olarak sabitlenmiş çatallara sahip özel tasarımlar, silindirler, borular ve benzeri nesneleri kaldırmak için sapanlarla donatılmıştır.  Ayrıca silindir materyalleri kaldırmak için “yıldız” adı verilen yayıcı kirişleri veya yan kancalı ve 4 nokta destekli yayıcı kirişler de bulunmakta olup, tüm Yük traverslerinin kolay kullanımı, güvenirliği ve güvenliğini paylaşmaktadır.

Test esnasında çekilen bazı resimler ve sertifika aşağıdadır.
Paylaş